Izolowanie dachów – London Insulation

London Insulation to brytyjska jednostka o utrwalonej pozycji w sektorze, realizująca zamówienia z zakresu izolacji nakryć budynków przy użyciu nowoczesnych produktów marki H2Foam od instytucji Icynene.

London Insulation to głównie wyróżniająca się jakość i radość tysięcy kontrahentów, którzy im zaufali. W trosce o domy kontrahentów, stale doskonalą swoje wytwory i szukają nowych, lepszych rozwiązań montażowych. Te izolacje są doskonale wodoszczelne, o odpowiedniej gęstości, a pianki montażowe składają się ze wyjątkowych jednostek, umożliwiających celne wypełnienie przestrzeni między belkami dachowymi, stalą i innymi przestrzeniami.
iycene
Produkty opracowane przez Icynene są doskonałe do każdej izolacji dachowej, gdyż:

  • nie zawierają zagrażających zdrowiu gazów, tak jak w pozostałych piankach poliuretanowych,
  • są sprężyste,
  • w życiu nie zmieniają własnego kształtu,
  • wypełniają całkowicie pęknięcia i dziury,
  • oddychają,
  • mają idealne parametry techniczne i akustyczne,
  • zachodzi 0 zagrożenie akumulacji.

Piankowe wyroby do izolacji w sprayu od Icynene wspomogły sformułować definicję europejskich standardów w ociepleniach nakryć budynków. Funkcjonalnie umieją one zatamować wszystkie odgłosy i mroźne powietrze, a w dodatku są pewne dla zdrowia, bezwonne, odporne i ogromnie sprawne.
Do tej pory asortyment H2Foam został wykorzystany w wielu narodach na całym globie do schematów mieszkaniowych i handlowych. Instytucja ta stała się przykładem dla pozostałych fabrykantów, dążących do zagwarantowania swoim towarom solidności i nowoczesności w 1.
izolacja
Przez ponad 30 lat ciągły progres technologii i kolektywna praca wielu ludzi, zezwoliły stworzyć rezultat doskonały dla każdego odbiorcy.
Używanie tego rodzaju pianki pozwala zdobycie oszczędności w ogrzewaniu plus minus 50%. W szczególności w miesiącach zimowych wolno docenić, jak chronią one dom przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oprócz wpływają one na stan powietrza w pokojach, ustanawiając nadzwyczaj wydajną zaporę dla zanieczyszczeń i wszelkich drobnoustrojów, w tym alergenów, jak: pyłki, kurze. Następną wartością tego materiału jest fenomenalna giętkość. Toleruje on nawet sporadyczne ruchy budynku, nie tracąc przy tym nic z własnych uszczelniających cech. Pianka nie przyjmuje wody ani nie powstrzymuje wilgotności, co umożliwia ustrzec przed powstawaniem wilgoci i grzybów na ścianach budynku.
Pianka
Na wszelkie swe instalacje firma daje 25-letnią gwarancję.