Jaką drogą stworzyliśmy wymarzony pensjonat

Kilka lat temu zdecydowaliśmy, iż wybudujemy hotel. Zgromadziliśmy pieniądze ze sprzedania dwóch domów, które otrzymałam w spadku, dlatego przyszedł mi do głowy ten plan. W pierwszej chwili towarzysz życia okazał się być nieotwarty na to jako że sądził, iż to kłopotliwe.

nowoczesny dom
Aczkolwiek następnego dnia wespół zadecydowaliśmy o stworzeniu tego projektu. Zamieszkujemy na Podlasiu w małej wsi. Chcieliśmy uformować miejsce wypoczynku dla wszystkich potrzebujących urwać się od powszednich problemów. Dlatego kupiliśmy obszar na budowę blisko rezerwatu przyrody. Wpierw pojechaliśmy do Banku Millennium żeby starać się o zobowiązanie finansowe. Kiedy uzyskaliśmy środki rozpoczęliśmy pracę budowlane. Pierwotnie powinny powstać apartamenty oraz 5 drewnianych domków. Co więcej utworzyliśmy plac zabaw plus prześliczne skwery.

Dom wypoczynkowy wzniesiony został nadzwyczaj błyskawicznie

Głównym projektem miał być apartament, w jakim mieli nocować goście z całej Polski. Chcieliśmy żeby był wyposażony w kilkanaście pomieszczeń. Na starcie zakupiliśmy produkty budowlane a potem zarezerwowaliśmy załogę, która miała w obowiązku wcielić w życie mój plan. Już po postawieniu fundamentów trzeba było zamontować okna. Miało być mniej więcej trzydzieści okien. Dlatego szukałam rzetelnej fabryki, która realizuje tak duże zlecenia. Znajoma poleciła mi https://www.oknaoptimus.eu/. Skontaktowałam się z przedstawicielem jednostki a następnie określiliśmy szczegóły. Po dwóch miesiącach dotransportowano zamówienie a potem zainstalowano je w pensjonacie. Wybrałam się do Leroy Merlin gdzie zakupiłam umeblowanie jak i również przydatne sprzęty. W wyposażaniu pensjonatu służyła mi pomocą grupa bliskich. Po długim czasie zdołaliśmy zaprosić turystów do nowego pensjonatu.
businessmen

Wakacje na tle natury

Pensjonat położony jest w pobliżu pól i lasów. Dookoła okazuje się być sielankowo a w wyniku tego, iż drogi znajdują się dalej, nie ma chaosu. Turyści mają sposobność korzystać z piękna przyrody. Pociechy świetnie się bawią, mogą grać nad wodą a starci goście nie muszą się troskać o własne dzieciaki. W przyszłości planujemy stworzenie gabinetu odnowy a także aranżowanie kolonii dla młodych ludzi. Przychód z obecnego pomysłu jest duży z tej przyczyny będziemy w stanie zainwestować pieniądze w poszerzenie naszego ośrodka.