W końcu będziemy mieli lokum

Wraz z moim współmałżonkiem mieszkaliśmy przez kilka lat u moje mamy. Choć miejsca okazało się być dużo to pożądaliśmy własnego gniazdka. Jednakże nie zgromadziliśmy tyle pieniędzy aby wnioskować o zobowiązanie. W związku z tym we dwoje natrafiliśmy na dochodowe stanowiska. Współmałżonek pozyskał etat w instytucji sprzedającej sprzęty medyczne natomiast ja miałam stanowisko w hotelu.

dom w Wenecji
Przez 3 lata odkładaliśmy pieniądze. Nierzadko było nadzwyczaj trudno, albowiem nie mieliśmy możliwości wyruszać na odpoczynek ani nabyć dla siebie drogich rzeczy. Uzyskaliśmy poparcie od rodziców jednakże wiedzieliśmy, że przez następne lata będzie niekomfortowo, kiedy zajdę w ciążę. Po kilku latach odkładania środków finansowych byliśmy w stanie zebrać pożądaną sumę. W następnej kolejności wybraliśmy się aby wybrać apartamenty. Pragnęliśmy zakupić nieznaczne mieszkanie w pobliżu głównej dzielnicy Gdańska. Stwierdziliśmy, że parę apartamentów będzie należytym wyborem.
klimatyzator

Wybraliśmy lokal mieszkalny i pojechaliśmy do banku

Gdy wytypowaliśmy odpowiadające nam lokum, musieliśmy przyjść do placówki bankowej. Aplikowaliśmy o zobowiązanie finansowe w Eurobanku, albowiem propozycje były bardzo atrakcyjne. Czekaliśmy na informację miesiąc. Później zadzwonił bank i poinformował, że dostaliśmy pieniądze. Byliśmy niezmiernie radzi. Gdy zyskaliśmy kredyt należało przygotować małą renowację nowego mieszkania. Mieliśmy wstawić nowe okna, w związku z tym wypatrzyłam w internecie spółkę, która sprzedaje solidne okna. Wyselekcjonowaliśmy okna aluminiowe, natomiast po 4 tyg. przybyła zespół a następnie zainstalowała nowe okna. Po pewnym czasie zakupiliśmy umeblowanie a także zamontowaliśmy nowe kafelki. Minął miesiąc i nasze lokum prezentowało się doskonale. Byliśmy w stanie koniec końców wyprowadzić z domu rodziców.
okno na basen

Posiadamy nadzwyczajne miejsce do życia

Należące do nas gniazdko wydaje się bardzo cudowne. Kredyt pozwolił zrealizować pomysły. Razem z współmałżonkiem regularnie spędzamy czas w nowym domu. Zapoznaliśmy także wiele ludzi. Zdaje sobie sprawę, że wzięcie pożyczki mogło być stosownym wyjściem. Jakkolwiek teraz mamy w obowiązku aby spłacać co miesiąc stawkę, to mamy w posiadaniu swoje prywatne mieszkanko. Za rok chcemy odmłodzić łazienkę oraz zamówić meble do kuchni. Jeżeli odłożone pieniądze nam to zapewnią wtedy także wstawimy jacuzzi. Jestem przekonana, że finalnie będzie bajecznie.