Wandkork

Kuriozalne wnętrza własnych domów i lokali to zestaw wyselekcjonowanych przez nas czynników dekoracyjnych i wykończeniowych naszego lokum. Alternatywą dla ścian oklejonych tapetą, lub płytkami lub bez ogródek ścian pomalownych jest wandkork, jest to materiał zakładany na ścianę i powodujący, że przedstawiona nim ściana jest szczególna, innowacyjna i bezprecedensowa.

Aranżacja naszego mieszkania, może planować zaistnienie takich ścian w sypialni, kuchni, salonie, ściany zatopione korkiem tworzą w domu osobliwy mikroklimat, korek izoluje pomieszczenie a pokryty woskiem powoduje, że w miejscach o dużym natężeniu ruchu ulicznego, unoszące się opary syfu nie przymocowują się na stałe do ścian. Bez trudności idzie takową ścianę wytrzeć chusteczką czy ściereczką i nie wdychamy w domu kurzu.
Proponowany jest niesłychanie spory wybór wzorów, faktur i odcieni, idzie wybrać wedle swego uznania i dopasować do reszty urządzonego już wnętrza.
kork
Korek to sto procent natury i ekologii, wyczuwamy to w 100%100 procentach w pomieszczeniach, gdzie zastosowano korek na ścianach. Niezwykle modny nie tylko w budynkach i schronieniach odnalazł swoje miejsce dodatkowo w biurach. Miejsca gdzie ściany pokrywa wandkork to pomieszczenia wyciszone i stonowane, jedyne w swoim gatunku i bezprecedensowe, mające swój charakter w tym ogromne cechy estetyczne i praktyczne.
Używany korek jest najwyższej jakości, ściany niezwykle długo wytrzymują, nie zmieniamy ich struktur przez długi okres, proste są w konserwacji i utrzymaniu sterylności oraz wytrzymałe na wszelkiego gatunku niekorzystne warunki.
Nasze mieszkanie z wyłożonymi korkiem ścianami dostaje od nas własny, szczególny look, apartament ma pomieszczenia osobliwe, a przy tym bardzo przyjemne i nowatorskie. My zaś sami w takowym mieszkaniu czujemy oryginalną atmosferę i wybitnie mile spędzamy w nim czas.